Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лесни улични интриги пумпи за празнење

Лесни улични интриги пумпи за празнење

DEN 479.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Интригата по лесна улица ви нуди пумпа што е за разноврсност. Прилагодливиот Slingback ќе обезбеди прилагодено вклопување и истегнување за одлични карактеристики низ VAMP ќе ви помогне да бидете сигурни дека ќе останете удобни во текот на денот. Подлогата на петицата на пети, ги држи нозете на леснотија. Лесна надворешна плоча. Модерна потпетица за фустани. Истегнете за вклопување и удобност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.