Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Се прашувам предниот фустан на девојчињата на нација, предниот фустан, големини 4- & плус

Се прашувам предниот фустан на девојчињата на нација, предниот фустан, големини 4- & плус

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа сензација на копчето од Wonder Nation прави симпатичен додаток на нејзината гардероба. Овој фустан од предниот дел на девојчињата е обележан со неговиот шарен дизајн и појасот за само-вратоврска за избоден изглед. Лесно спарете го со своите омилени патики или сандали и слој на пријатна кардиган за додадена топлина. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : јака од точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Кратко. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : појас за само-вратоврска; Контрастни ленти. Девојчето го врзувате предниот фустан од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.