Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ekena Millwork 1 2 W 32 D 44 H Funston Нежните уметности и занаетчиски изгледи, Даглас Фил

Ekena Millwork 1 2 W 32 D 44 H Funston Нежните уметности и занаетчиски изгледи, Даглас Фил

DEN 1919.20
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.