Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Modrn neo луксузен златен апстрактна врамена wallидна уметност

Modrn neo луксузен златен апстрактна врамена wallидна уметност

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Modrn Neo Luxury Gold Abstract Rramed Wall Art додава елегантна дефиниција на кој било wallид во вашиот модерен простор. Овој пар апстрактни дизајни има остри агли и смела палета на црно, бело и треперливо злато. Рамка од црно инженерско дрво му дава на секое парче чиста, полирана завршница и навистина го прави златниот поп. Закачете ги над црна кожа троседот во вашата дневна соба или над модерна вклучена во средниот век во трпезаријата. Безбедно виси. Современата wallидна уметност е заштитена под слој стакло за да го задржи чистото, а парчињата се само за употреба во затворен простор. Подгответе ја апстрактната врамена wallидна уметност со најразлични други парчиња за да создадете модерен галерија wallид. Овие врамени дизајни изгледаат најдобро кога се спарени со други акценти и мебел од колекцијата Modrn Neo Luxury. Богатите текстури како кадифе и мермер се слават со цврсти бои и се истакнуваат со месинг акценти. Оваа колекција ги преиспитува трендовите на традиционалниот дизајн за да се создаде нов изглед што е разрешен и минимален. Димензии : 14 W x 18 H во . Вклучува 2 координативни апстрактни парчиња. Само за затворено употреба. Апстрактни, триаголни дизајни на црно, бело и злато. Мастило засновано на пигмент за долговечност. Печатено на хартија и прикажано под стакло. Инженерска рамка од дрво со црна завршница. 2 метални, 1 дупки Д прстени прикачени за лесно виси. Дел од ексклузивната колекција Modrn Neo Luxury.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.