Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Екена Мил работна работа 5 8 H 3 4 P 1 2 L Holmdel Chow Rail

Екена Мил работна работа 5 8 H 3 4 P 1 2 L Holmdel Chow Rail

DEN 320.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашата прекрасна железничка столица додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел. Тие се направени од уретан со голема густина, што му дава на секое парче уникатни детали што го имитираат традиционалните дизајни на малтер и дрво, но во дел од тежината. Ова значи едноставна и лесна инсталација за вас. Овие исто така најчесто се користат за ефтин изглед на Wainscot. Може да се сече, дупче, заниша или прикова. Слична густина на онаа на бор. Убави детали и дизајн. Фабрика подготвена и подготвена за боја. Може да се обои или да заврши факс. Лесна за лесна инсталација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.