Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
ACDELCO GM Оригинална опрема за контрола на моторот за контрола на моторот

ACDELCO GM Оригинална опрема за контрола на моторот за контрола на моторот

DEN 431.52
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

ACDELCO GM Оригинална опрема за контрола на моторот за контрола на моторот е компонента за замена што е препорачана од ГМ за една или повеќе од следниве системи на возила : палење и/или управување со горивото на моторот. Оваа оригинална опрема за опрема ќе обезбеди исти перформанси, издржливост и животен век што ги очекувате од Generalенерал моторс. Модул за контрола на моторот Дополнителни карактеристики Боја : Сина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.