Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хајхајуп Свила Шема Легура Инкрустирани Кристал Женски Прстен Популарен Исклучителен Прстен Едноставен Моден Накит Прстени Preppy

Хајхајуп Свила Шема Легура Инкрустирани Кристал Женски Прстен Популарен Исклучителен Прстен Едноставен Моден Накит Прстени Preppy

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Свила Шема Легура Инкрустирани Кристал Женски Прстен Популарен Исклучителен Прстен Едноставен Моден Накит Прстени Preppydesprepydescrip : . ИЗДРЖЛИВИ и СВЕТЛИ : нашите прстени се направени од висококвалитетни материјали, издржливи и светли, без несакани ефекти или штета на човечкото тело. СТИЛСКИ ЕДНОСТАВЕН-Овој пенливи прстен е многу стилски и едноставен со разноврсна дизајн кој ќе стилски допири на било кој стил. Повод : нашите прстени ќе донесат радост во секоја пригода такви родендени, Божиќ, годишнини, свадби, дипломи, Денот на Вљубените и многу повеќе. Тие можат да бидат за да постигнат различни ефекти! . Овој прстен е многу уникатен и привлечен, брзо ќе го привлече вниманието и ќе ви даде уникатен шарм. СОВРШЕН ПОДАРОК : овие прекрасни прстени се за вас и вашите пријатели. Тоа може да биде комбинирање на различни тимови или шминка за да изгледате убаво. Материјал : Легура. Тип : Прстен. Големина : 6/7/8/9/10. Стил : Унисекс. Производите вклучуваат : . 1x ПРСТЕН ИЗДРЖЛИВ И СВЕТОЛ : Нашите Прстени Се Изработени од Висококвалитетни Материјали, Издржливи и Светли, Без Несакани Ефекти или Штета на Човечкото Тело. Гроздобер Прстени За Тинејџерски Девојки Прстен Во Собата за Тинејџери. СТИЛСКИ ЕДНОСТАВЕН-Овој Пенливи Прстен Е Многу Стилски и Едноставен со Разноврсна Дизајн Кој Ќе Стилски Допири На Било Кој Стил. Прстени со среден Прст За Женски Убави Прстени. Повод : Нашите Прстени Ќе Донесат Радост Во Секоја Пригода Такви Родендени, Божиќ, Годишнини, Свадби, Дипломи, Денот на Вљубените И Многу Повеќе. Тие Можат Да Бидат За Да Постигнат Различни Ефекти! Трендовски Убави Прстени Поставени Океански Прстен. Овој Прстен е Многу Уникатен и Привлечен, Брзо ќе Го Привлече Вниманието и ќе Ви Даде Уникатен Шарм. Прстени Едноставна Големина 9 Прстени За Тинејџерки. СОВРШЕН ПОДАРОК : Овие Прекрасни Прстени Се За Вас и Вашите Пријатели. Тоа Може Да Биде Комбинирање На Различни Тимови Или Шминка За Да Изгледате Убаво. Прстени Со Кристали Прстени За Девојки 12-14.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.