Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лесно Улица Феј Прашка Пумпи

Лесно Улица Феј Прашка Пумпи

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Совршен за секоја сезона, Феј По Лесна Улица има скромна пета за мачиња и тесен прст, женска силуета. Прилагодливиот ремен со свиткана прашка осигурува сигурно прилагодување. Раскошно обложената влошка и лесниот надворешен ѓон се одлична комбинација што внесува целосна удобност. Поместена влошка. Маче пета. 0.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.