Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Филтерот за воздух Одговара изберете: 2003-МИЦУБИШИ ЛАНСЕР, МИЦУБИШИ ОУТЛЕНДЕР

Филтерот за воздух Одговара изберете: 2003-МИЦУБИШИ ЛАНСЕР, МИЦУБИШИ ОУТЛЕНДЕР

DEN 319.52
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Бош Филтер За Воздух Филтер За Воздух Одговара На Избери : 2003-2007 МИЦУБИШИ ЛАНСЕР 4 Цил 2 Л 2003.2005-2006 МИЦУБИШИ ОУТЛЕНДЕР 4 Цил 2,4 Л 2000-2001 МИЦУБИШИ МИРАЖ 4 ЦИЛ 1,8 Л 1997-1999,2002 МИЦУБИШИ МИРАЖ 4 Цил 1,5 Л и повеќе - додадете го вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.