Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Блузи За Жени Маица Со Кратки Ракави Печатени Чипка Врвот

Блузи За Жени Маица Со Кратки Ракави Печатени Чипка Врвот

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женска Маица Со Кратки Ракави Печатена Чипка Топвоменска Маица со кратки ракави печатена чипка топ1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.2. Кул е за носење.3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Дома, Секојдневен Материјал : Имитација на памук : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долги Ракави : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ЕЕЗ Женски Tops Size Bust Sleeve Length S100cm/39.37"26cm/10.24"65cm/25.59"M106cm/41.73"27cm/10.63"66cm/25.98"L112cm/44.09"28cm/11.02"67cm/26.38"XL118cm/46.46"29cm/11.42"68cm/26.77"2 XL124cm/48.82"30cm/11.81"69cm/27.17"3 XL130cm/51.18"31cm/12.20"70cm/27.56" Size : SBust : 100cm/39.37"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 65cm/25.59"Size : MBust : 106cm/41.73"Sleeve : 27cm/10.63"Length : 66cm/25.98"Size : LBust : 112cm/44.09"Sleeve : 28cm/11.02"Length : 67cm/26.38"Size : XLBust : 118cm/46.46"Sleeve : 29cm/11.42"Length : 68cm/26.77"Size : 2 XLBust : 124cm/48.82"Sleeve : 30cm/11.81"Length : 69cm/27.17"Size : 3 XLBust : 130cm/51.18"Sleeve : 31cm/12.20"Length : 70cm/27.56" Табела Со Големини : Големина : С биста : 100см/39,37" Ракав : 26см/10,24" Должина : 65см/25,59"Големина : М Биста : 106см/41,73" Ракав : 27см/10,63" Должина : 66см/25,98"Големина : Л Биста : 112см/44,09" Ракав : 28см/11.02" Должина : 67cm/26.38"големина : xl Биста : 118cm/46.46" Ракав : 29cm/11.42" Должина : 68cm/26.77"големина : 2xl биста : 124cm/48.82" ракав : 30cm/11.81" Должина : 69cm/27.17"големина : 3xl биста : 130см/51.18" € материјал € висококвалитетна ткаенина, дише, лесна, еколошка, пријателска за кожата, што ќе ви донесе удобно искуство со облекување. ●Промоција● rmxei сега обезбедува промоција Пролет-лето. Можете да заштедите 5% секој кога купувате 2 или повеќе, 10% секој кога купувате 4 или повеќе, 15% секој кога купувате 22192 или повеќе. `+Табела Со големини Ве Молиме погледнете ја "Табелата Со Големини" што ја даваме на сликата. Силно препорачуваме да изберете една големина нагоре. поставата. Ако имате какви Било прашања во врска со големината, квалитетот, пратката или што било друго, ве молиме контактирајте Ја Услугата За Клиенти на Рмксеи. Ние нудиме одговор на е-пошта во рок од 22208 часа. затворање. ●Повод одговараше добро со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви и хеланки. Костуми за секојдневна, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневна облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.