Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уорка Панталони Патент Лабава Лежерна Долга Мода Шарени Појас Машки Панталони Темно Сива

Уорка Панталони Патент Лабава Лежерна Долга Мода Шарени Појас Машки Панталони Темно Сива

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Uorcsa Нов Лабав Обичен Моден Појас Со Пруги Долг Патент Машки Панталони Со Темно Сива Боја Машките Обични Товарни Панталони со Конус имаат лев џеб за товар со размавта, два мали џебови за оџаци со клапи на десната нога и џебови за колкови за да носат се што ви треба за тој ден. Цвест над задното колено обезбедува подобро движење и. удобност и целата издржливост што ја очекувавте Од Уорса. Редовни монтирани отвори за нозе се наоѓаат под природниот џеб за товар на половината со џебови со размавта со клапи на десните џебови на колковите на нозете предните џебови без трепки за Истегнување На Ткаенината98% памук, 2% основни вредности На Спандекс Уорца : Заштедете Пари И Сигурен Задоволете ја вашата нормална Употреба пониска цена 3 месеци целосна гаранција за враќање на средствата . Насоки Ткаенина Нега Инструкции Машина За Миење Ладно Одделно Нежен Циклус Само Не-Хлор Белило Ако Е Потребно Падне Сува Ниска Отстрани Веднаш Ладно Железо Ако Е Потребно. Менс Панталони Дополнителни Спецификации : Бои : Темно Сива Големина : XL50% Памук, 50% полиестерфоден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Одличен дизајн : еластичен дизајн на половината, лесен за носење, еластичен, може да се прилагоди на различни групи луѓе.Затворање на врвки Атлетски Тенок Фит Ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Пакет : 1 Еез Машки Панталони. Пребарување клучни зборови : кои панталони за чистење 2т панталони момчиња деца ски панталони капри панталони одблесок панталони за девојки широки карго панталони летни панталони ќебе панталони за мажи панталони за снег панталони пот за мажи новородени панталони девојче товарни панталони со висок струк големи и високи панталони за мажи. Големина шема : (XL )Големина : S - - - - Големина. : Мали - - - - САД : 4ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8ЕУ : 34Половината : 29,92-39,37" - - - - Колк : 43,31" - - - - Должина : 38,98 " Големина : М - - - - Големина. : MediumUS : 6UK : 10EU : 36Waist : 31.50-40.94"Hip : 44.88"Length : 39.76"Size : LSize. : LargeUS : 8UK : 12EU : 38Waist : 33.07-42.52"Hip : 46.46"Length : 40.55"Size : XLSize. : X-LargeUS : 10UK : 14EU : 40Waist : 34.65-44.09"Hip : 48.03"Length : 41.34"Size : XXLSize. : Хх-Големи - - - - САД : 12ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16ЕУ : 42Половината : 36.22-45.67" - - - - - Колк : 49.61" - - - - Должина : 42.13".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.