Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Келвин Клајн Невидлив Хипстер

Келвин Клајн Невидлив Хипстер

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Протерајте ги линиите за гаќички и добијте втора кожа што се вклопува во колекцијата Невидлива Долна Облека На Келвин Клајн. Изработени од еластична ткаенина од микрофибер со супер мазно вклопување свесно за телото, овие лесни гаќички со шепот се навистина невидливи под облеката. Протерајте ги линиите за гаќички и добијте втора кожа што се вклопува во колекцијата Невидлива Долна Облека На Келвин Клајн. Изработени од еластична ткаенина од микрофибер со супер мазно вклопување свесно за телото, овие лесни гаќички со шепот се навистина невидливи под облеката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.