Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Јувул Свадба Гостински Фустани За Жени Летни Фустани За Жени Денот На Независноста Жени Модна Прашка Среден Струк Печатење Со Ленти Без Ракави Без Ракави Тенок Фус

Јувул Свадба Гостински Фустани За Жени Летни Фустани За Жени Денот На Независноста Жени Модна Прашка Среден Струк Печатење Со

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Гаранција по Продажбата : доколку има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте со нас и ние ќе ви помогнеме со задоволно решение за 24 часа.Специјалниот дизајн на лабав Фустан го прави посекси и попривлечен за носење.52 "Должина : 119см/46. Одговараат Заumn, лето и Пролет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.