Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Притиснете На Ноктите На Нозете Млеко Сини Размачкани Нокти на Нозете француски Кратки Квадратни Сјајни Налепници за Нокти Со Лепак

Притиснете На Ноктите На Нозете Млеко Сини Размачкани Нокти на Нозете француски Кратки Квадратни Сјајни Налепници за Нокти Со

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

1.Француската Преса За Врвови На Ноктите Има Повеќекратна Големина,Погодна За Сите Видови Нокти.2.Нашите Лажни Нокти Се Ултра Тенки И Лесни За Носење Без Ленти.3.Налепници За Нокти Нема Потреба Да Пуфкате.Материјал : Акрилна боја : како што покажува сликата пакет : Вклучени Се Лажни Нокти Во Кутија И Лепак. ●Вештачки Лажни Нокти●Сјајниот стап на лажни нокти е изработен од висококвалитетен акрилен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, тие се пофлексибилни нема да им наштетат на вашите раце. €Супер Силен Лепак За Нокти Лепак За Нокти е силен, издржлив и долготраен за притискање на ноктите, лажни нокти, мек гел нокти tips.It Трае повеќе од 10 дена со убаво подготвување на ноктите. ●Лесен За Употреба ● Исечете ги и исчистете ги природните нокти прво, изберете ја вистинската големина и нанесете ја нашата лента за нокти, а потоа притиснете на ноктите 10 секунди. Кога ја отстранувате пресата на ноктите, натопете ги ноктите во вода околу една минута за полесно да ги отстраните. ●Лажен Шајка Како Подарок}Притиснете На Ноктите Со дизајн сет се парична казна подарок за жени и девојки.Можете да го дадете на вашата мајка, девојка или сестра и други луѓе вашата љубов. Quality Гаранција И Професионална Услуга Ве Молиме слободно контактирајте со нас ако имате какви било прашања, 48 часа Ќе Одговорат ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем и да ве задоволиме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.