Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
КАНОН КЕРТРИЏ ЖОЛТА

КАНОН КЕРТРИЏ ЖОЛТА

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дизајниран од инженери На Канон и произведен Во канонски објекти, овој оригинален Кертриџ За Тонер За Канон е развиен со користење на прецизни спецификации за да можете да бидете сигурни дека вашиот канонски уред постојано ќе дава висококвалитетни резултати. Канон С-Тонер произведува многу детална слика на тонер и помага да се обезбеди прецизна изведба на преносот. Системот Со Еден Кертриџ ги комбинира тонерот и барабанот во истата единица, што значи дека имате само еден потрошен материјал за замена. Кертриџот работи во Серијата CANON image Class MF730 И LBP654 Cdw. Тоа дава околу 2.300 страници. Тип На Производ-Тонер Кертриџ. Состојба На Производот - Оригинална. Страница-принос - 2300 Страници. Тип На Принос-Стандард. Земја На Потекло - Јапонија. Компатибилност - Канонски Печатачи за слики : LBP654 Cdw Mf730 Серија. Производител-Канон, Ад. Модел На Производ-046. Бои-Жолта. Технологија За Печатење-Ласер. Производителот Дел Број-CRTDG046 Y. Производителот Веб Адреса-http : // . Зелен Индикатор-Ј.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.