Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Цвет Стап Сонце Цвет Градина Влоговите Декор Градина Декор Око-фаќање Креативни Временски Доказ-Сина

Цвет Стап Сонце Цвет Градина Влоговите Декор Градина Декор Око-фаќање Креативни Временски Доказ-Сина

DEN 575.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : Изработен Од висококвалитетни материјали, овој влог од сончогледова градина е добро изработен, без бруси и обложен со вода и отпорна на бледнее обоена метална боја, што овозможува да се стави во градината во текот на целата година и да ги издржи сите временски услови.Со живописен сончоглед и внимателно изработен лист, овој градинарски столб е живописен и убав како вистински цвет, кој можете да го инсталирате на тревникот, веднаш до оградата или во тенџере за да внесете радост во вашиот живот и да бидете пофалени од вашите соседи и friends.It изработен е од железен материјал.Вкупната висина на производот е 28 см, дијаметарот на сончогледот е 9,5 см.Ветерницата е шарена, погодна за украсување на тревни градини, забави на отворено, трговски центри и други прилики. Име на ставка : Сончоглед Влогматеријал : Железо Карактеристики : Доказ За ' Рѓа,Фина Изработка, Реални Детали За Големината : Вкупна Висина : 38см/14.96" (Прибл.) Дијаметар на сончоглед : 9,5 см/3,74" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Сончогледов Удел Поради висококвалитетни материјали кои се добро изработени и без бруси, и метална боја отпорна на вода и бледнее, овој удел во сончогледова градина може да се стави во градината во текот на целата година и може да ги издржи сите временски услови. Сончогледот со светли бои и елаборираниот лист на овој градинарски столб се живописни и убави како вистинските цвеќиња. и можете да ги инсталирате на тревникот, веднаш до оградата или во саксии за да донесете радост во вашиот живот и да бидете пофалени од вашите соседи и пријатели. Вкупната висина на производот е 28 см, дијаметарот на сончогледот е 9,5 см.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.