Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кожа Д-Прстен Бележник Албум Од recelections®

Кожа Д-Прстен Бележник Албум Од recelections®

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Никогаш порано убавата изработка и функционалност не се сретнале со толку совршена боја и стил. Овој класичен кожен албум е направен со најквалитетни материјали и е украсен со прекрасни шевови и сребрени метални акценти. Совршен за чување на сите ваши негувани спомени безбедни, прстените за испреплетување без пречки имаат 20 распореди со највисоко полнење.   Достапно во повеќе бои. 12 " х 12 "(30,4 см х 30,4 см). Вклучува 10 врвни страници за вчитување (20 распореди). Испреплетени Д-прстени. Киселина, лигнин и пвц слободен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.