Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ли Мажите Премија Изберете Екстремни Удобност Панталони

Ли Мажите Премија Изберете Екстремни Удобност Панталони

DEN 590.40
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Екстремната Удобност Каки нуди разновидност на работа за играње. Атлетски детали како мрежести џебови, флексибилен појас и Нашата Активна Ткаенина За Удобност се комбинирани со класичен каки изглед за максимална удобност и стил. (Стил 4273501) Директно вклопување, стил 4273501 рамна предна каки панталона со предни џебови надвор од цвест и заварени задни џебови-летајте со затворачи на копчиња веднаш под машината за половинасе увезува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.