Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Матри Биолаж Скалпот Синхронизација Нане Шампон И Конд Дуо Литар 33. оз за Сите Типови Коса

Матри Биолаж Скалпот Синхронизација Нане Шампон И Конд Дуо Литар 33. оз за Сите Типови Коса

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Биолаж скалпсинх Ладење Нане Шампон И Конд ја храни состојбата на косата и промовира здрав изглед на скалпот. Овој сет нежно ги чисти скалпот и косата, истовремено обезбедувајќи чувство на ладење и освежување. Матрица Биолаж Скалпот Синхронизација Нане Шампон и Конд Дуо Литар 33,8 мл за Сите Типови Коса.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.