Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тачдог Осветлување-Штит Водоотпорен 2-Во-Кабриолет Куче јакна w blackshark технологија

Тачдог Осветлување-Штит Водоотпорен 2-Во-Кабриолет Куче јакна w blackshark технологија

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Водоотпорната Јакна За Кучиња Со Осветлување на Допир 2-во-1 Е Внатрешно обложена со исклучиво развиена Технологија На Црна Ајкула, оваа иновативна ткаенина е Лесна, Водоотпорна, Ветроупорна, отпорна на Снег, Дише, Ладно Отвратителна, Непропустлива и Отпорна на Кинење. Надворешната обвивка е дополнително целосно обложена со 3 дополнителни слоеви на облога отпорна на Абење. Водата целосно се отстранува слично на ефектот на листот од лотос. Овој Кучешки капут има Поларен Ентериер Од Руно кој удобно го прегрнува телото на кучињата за дополнителна топлина и удобност. Внатрешниот слој од руно е дополнително целосно отстранлив и може да се оддели од Надворешната обвивка за да се користи како јакна од руно со помала тежина. Карактеристики двојно Цврсти велкро куќишта со дупка за процеп на поводник покрај пределот на вратот. Понатаму, оваа јакна за кучиња има 3м Рефлектирачка постава за дополнителна безбедност за време на ноќните прошетки. Карактеристики акцентиран Вез и печатење на Надворешната обвивка. Touchdog, Премиум Миленичиња Бренд На Утре. Достапно во Повеќе Бои и Големини. Водич за големина : од задниот Дел на вратот до опашката ("Во" Инчи) 8" : ЕКСТРА МАЛИ 10-12" : МАЛИ 14-16" : СРЕДНИ 18-20" : ГОЛЕМИ 22-24" : ЕКСТРА ГОЛЕМА Внатрешна Обвивка усвојува Исклучиво развиена ткаенина Од Црна Ајкула Која е Ветроупорна, Водоотпорна, Непропустлива, Топла, Тенка и Отпорна на Кинење. Се одликува Со Внатрешност Од Поларно Руно што удобно го гушка телото на кучето. Внатрешноста целосно се одделува и Се Удвојува во Јакна од Руно. Надворешната обвивка На Хелиос е тројно обложена со Водоотпорен СТП со Рефлектирачка обвивка. Карактеристики На Тешки Квалитетни двојни велкро затворачи и процеп на поводник на грбот. Карактеристики вез и дизајн печатење на надворешната обвивка. Достапно во Повеќе Големини и Бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.