Лу Про ЛП Мултифункционален Широк Зрак Фенерче Лумен

Лу Про ЛП Мултифункционален Широк Зрак Фенерче Лумен

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

LED фенерчето Lux PRO LP459 Е многу светло со 280 лумени. Ова светло има мултифункционално копче со 3 режими : фенерче, светло на површина : високо, ниско. Повлечете ја основата на светлината за да откриете светло НА областа СО ШИРОК ЗРАК. Вклучени се 3 ааа алкални батерии и ова светло има ограничена 1 година гаранција. 280 лумени осветленост. 4 ААА батерии (вклучени). Широк зрак ПРЕДВОДЕНА површина светлина. CREE XP-G2, S2 ПРЕДВОДЕНА светилка главата. 3-Режими (Hi-Lo-Strobe). Силна магнетна основа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.