Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Екена Милворк 7 8ОД 5 8 П Виена Таванот Медалјон, Рачно Насликани Бакар Зелена Патина

Екена Милворк 7 8ОД 5 8 П Виена Таванот Медалјон, Рачно Насликани Бакар Зелена Патина

DEN 1620.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од цената на традиционалниот малтер или дрво. Лесна инсталација користењето вообичаени алатки за обработка на дрво и лепило обезбедува драматична промена со моментална елеганција и личност. Додадете луксуз и привлечност на просечен вентилатор на таванот, неинспиративно светло или бидете креативни со тоа што ќе ги монтирате на ѕидот со отворена рамка за нокаут уметничко дело. Нашиот широк спектар на навистина уникатни дизајни и едноставна инсталација сигурно ќе инспирира нов проект за дизајнерот во вас. Лесен за брза и лесна инсталација без проблеми. Јасно длабоко олеснување, остри линии и навистина уникатен допир. Богати сложени рачно насликани детали. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат со вообичаени алатки. Додадете вредност и стил ефтино. Бескрајни креативни и дизајн можности.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.