Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тим Холц Дистрес Оксидес Рајнкер-Засенчена Јоргована

Тим Холц Дистрес Оксидес Рајнкер-Засенчена Јоргована

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Тим Холц-Ренџер Вознемиреност Оксиди Reinkers. Оваа фузија на мастило со реактивна вода и пигмент создава оксидиран ефект кога се прска со вода. Користете За Повторно Мастило Оксидни Влошки За Мастило (продадени одделно). Овој пакет содржи 0,5 мл оксид на вознемиреност. Во согласност СО АСТМ Д 4236. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Тим Холц Дистрес Оксиди Рајнкер-Засенчени Јоргованот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.