Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Фустани Печатено Тркалезно Деколте Фустан За Сонце Над Коленото Секојдневен Летен Фустан Без Ракави Бел 5XL

Женски Фустани Печатено Тркалезно Деколте Фустан За Сонце Над Коленото Секојдневен Летен Фустан Без Ракави Бел 5XL

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа модна Тркалезна ткаенина за фустан со Деколте е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед, Семејства, Пријатели, Овој Фустан Без Сомнение Е Најдобриот Избор. Информации за производот : . - Пол : Женски. - Материјал : 95% Вискоза, 5% Спандекс-Должина : Над коленото. - Должина на ракавот : Без Ракави. - Стил На Облекување : Фустан За Сонце. - Сезона : Пролет, Лето, Aut. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Пакетот вклучува : 35568 Фустан. Големина : С САД : 6 Биста : 86см/33,86" Должина : 85см/33,46" Големина : М САД : 8 БИСТА : 90см/35,43" Должина : 86см/33,86" Големина : Л САД : 10 БИСТА : 94см/37,01" Должина : 87см/34,25" Големина : XL САД : 12 БИСТА : 98см/38,58" Должина : 88см/34.65" големина : ххл сад : 14 биста : 102см/40.16" ДОЛЖИНА : 89см/35.04" големина : хххл сад : 16 биста : 106см/41.73" Должина : 90см/35.43" големина : ххххл сад : 18 биста : 110см/43.31" должина : 91см/35.83" големина : ххххххл Сад : 20 биста : 112см/44.09" должина : 92см/36.22" ● "материјал" : 95% вискоза,5% Спандекс.Моден стил,удобен. "Натпревар" : Мода за спарување со очила за сонце, ѓердан или појас. Тоа е лесно да се сакаат сите сезони. "Повод" : овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме проверете ги големините на деталите на сликата на табелата со големини (не водичот За Големина) пред да ја купите!. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : фустан Во А-Линија;фустан за сонце;фустани со ракави;женски миди фустани;кратки фустани;женски макси фустан;женски црн фустан;венчаница за гости;венчаница за гости;женски летен фустан;лелеави фустани;венчаници;женски пролетни фустани;женски фустан;женски цветен фустан;женски црн фустан;симпатичен фустан;десес;женски макси фустан;женски долги фустани;плус големина жени;фустани плус големина;панталони со плус големина;ПЛУС ГОЛЕМИНА ФАРМЕРКИ;плус големина лето;плус големина жена;плус големина кошула;летни фустани;летен фустан;женски летни фустани;женски летни фустани;женски фустани лето;жени летни фустани;женски летен фустан;женски летен фустан;женски летен фустан;фустани;секојдневен фустан;.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.