Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Симплмасигени Женски Гаќички Беспрекорен Клиренс За Долна Облека Женски Бремени Пренатални Преголеми Шорцеви Со Чипка Со Висок Струк Гаќи За Поддршка На Стомакот

Симплмасигени Женски Гаќички Беспрекорен Клиренс За Долна Облека Женски Бремени Пренатални Преголеми Шорцеви Со Чипка Со Висок

DEN 271.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски Бремени Пренатални Преголеми Шорцеви Со Чипка Со Висок Струк Гаќички За Абдоминална Потпора Карактеристики : изработен е од, доволно издржлив за вашето секојдневно носење! Памучни гаќи, Задниот панел подобро се вклопува за Повеќе Симпатична фигура.Ткаенината на долна облека има добра еластичност. Еластичниот појас, високо еластичното обично ребро, се вклопува без виткање и лабавост без затегнување. Препоните на гаќите можат да апсорбираат и проветруваат, инхибираат и се спротивставуваат на чешање.Гаќите со висок струк го поддржуваат стомакот за време на бременоста, го завиткуваат стомакот, настинуваат и го намалуваат заморот на половината и стомакот.Совршено за секојдневно/секојдневно/Плажа/Слатко и клуб/гроздобер/празнично/свадбено / забавно носење, гаќички од микрофибер за бикини. Сезони : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Слаткоматеријал : Најлон 90%, 10% Тип На Спандекспатер : Цврста Должина На Боја : Средно Перење На Теле : Миење Раце, не белило, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте етикета : Да Стил : лежерно, Слатко што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Гаќи Изградени Таму Каде Што Се Брои-Се дава Значителна размислување За материјали од Овие Танга/Гаќички За Бикини, Кои Започнуваат Со Висококвалитетни Материјали За Целото Тело За Да Ја Зголемат Неговата Еластичност, Отпорност На Собирање И Целокупната Робусност, како и Да Го Максимизираат Удобното Чувство Во Најчувствителните Делови на женските Тела и да дадат доволно поддршка За Поставување на потребниот Хигиенски Производ. Удобно Насекаде Во Секое време-со овие бикини гаќи, можете да одите насекаде направете го тоа безгрижно. Високо дише, лесно и лесно може да ја отстрани влагата, нивното носење е речиси како да не носите ништо. Плус, доблесната изработка од нашите дизајнери осигурува дека тангите не се возат нагоре или не паѓаат. Беспрекорна Долна Облека : Низок/Висок струк, исто како и вториот слој на кожа што ги исполнува пребирливите барања на задникот за удобност. можете лесно да ги контролирате сите видови фустани од материјална ткаенина или полуголи фустани, со спортски панталони или тесна професионална облека, исто така, може да ги открие трагите, истакнувајќи ги прекрасните линии на човечкото тело. Погледнете Се Во Вашиот Избор-вашиот избор на долна облека го открива вашето внатрешно јас. Без разлика дали сте деловен лидер на кој му е потребна кожа од леопард за да ја зголеми вашата внатрешна моќ, без оглед на вашата желба за боја, ние ја имаме таа точна боја за вас. Вашата Желба, Нашата Команда - Прашање со вашите наредби? Ние сме само еден клик на глувчето далеку. Вистинскиот производ не ги исполнува вашите очекувања? Ве молиме контактирајте не и ние ќе ви го дадеме најзадоволителниот одговор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.