Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Hi-Run JK ST235 80R E 10PLY Гума

Hi-Run JK ST235 80R E 10PLY Гума

DEN 1423.20
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Hi-Run JK42КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивкисите временски услови влечењезадолжителна контрола подолготрајна преглед на животот На шарите Hi-Run JK42 Е терен за автопат цела сезона гума произведена за приколки. Оваа гума НЕ Е НАМЕНЕТА ДА СЕ МОНТИРА НА ЛЕСНИ КАМИОНИ бидејќи нејзината конструкција нема да ја издржи тежината на (повеќе..) Големина : 235 80Р16. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Автопат. Тип На Автомобил : Приколка. Опсег На Оптоварување : Е (10 Слоја). Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.