Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Raybestos Елемент Кочница Кабли, П. н. е. Одговара изберете: 1991-CHEVROLET CA, 1992-BUICK ROADMASTER

Raybestos Елемент Кочница Кабли, П. н. е. Одговара изберете: 1991-CHEVROLET CA, 1992-BUICK ROADMASTER

DEN 800.32
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата. Изградени за долг работен век и со најквалитетни компоненти, склоповите на Кабелот За Сопирачки Рејбестос се тестираат за јачина, вклопување и отпорност на корозија. Нашите кабли за сопирачките се 100% тестирани под притисок за да обезбедат перформанси без истекување. Ова обезбедува беспрекорна изведба секој пат кога се применуваат. RAYBESTOS ELEMENT3 КАБЛИТЕ За СОПИРАЊЕ Функционираат идентично со стандардите што ги бараат производителите на OE. Обезбедува оптимална заштита, работен век и безбедност. Челичните кабли за сопирачки обложени со најлон обезбедуваат супериорна отпорност на корозија. Обезбедува безбедна, мазна сопирачка се применуваат и ослободување секој пат. Ги вклучува сите загради и фитинзи во стилот НА ОЕ. Лесна инсталација и одговара на ое. Одговара Изберете : 1991-1996 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС 1992-1993 БУИК РОДМАСТЕР 1991-1992 КАДИЛАК БРУАМ 1993 КАДИЛАК ФЛИТВУД 1993 КАДИЛАК КОМЕРЦИЈАЛНА ШАСИЈА 8 Цил 5,7 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.