Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Глобус Електрични Вати Мемфис 2-Светлина Хром Рамна Планината Таванот Светлина

Глобус Електрични Вати Мемфис 2-Светлина Хром Рамна Планината Таванот Светлина

DEN 300.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ажурирајте го вашиот простор лесно Со Мемфис Мемфис На Глоуб Електрик 2-Светло Светло На Таванот. Правите чисти линии и проѕирните стаклени стакла носат современо, но индустриско чувство на секој декор. Едноставноста на дизајнот ви овозможува лесно и без неред да го промените изгледот и чувството на секоја просторија. Додадете Глобус Електрична сијалица инспирирана од Гроздобер за да создадете изглед кој е навистина уникатен. Хромираната завршница, прекрасно мазна и богата на допир, ја отсликува светлината на совршен начин, додека проѕирните стаклени стакла ги прикажуваат светилките по ваш избор. Доаѓа со четири стаклени стакла - по една за секоја страна. Не постои стаклен панел за дното на оваа тела. СОВРЕМЕН ИНДУСТРИСКИ ДИЗАЈН : прави чисти линии совршено се комбинираат со четири проѕирни стаклени стакла за да донесат современо, но индустриско чувство на секој декор. ХРОМИРАНА ЗАВРШНИЦА : светлината се рефлектира од огледалната хромирана завршница за да создаде прекрасно миење на светлината. ЗАТЕМНЕТ : целосно затемнет со компатибилен прекинувач за затемнување за да се создаде совршена атмосфера (прекинувач за затемнување што се продава одделно). ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : го вклучува целиот хардвер за монтирање за брза и лесна инсталација. БАРАЊА ЗА СИЈАЛИЦА : 2x E26/Средна Основа 60 W Сијалица (се продава одделно).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.