Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Псиакги машки шорцеви Модерни Секојдневни Летни Шорцеви Памучни Машки Цврсти И Ленени И Машки Панталони Машки Секојдневни Шорцеви Темносина + XL

Псиакги машки шорцеви Модерни Секојдневни Летни Шорцеви Памучни Машки Цврсти И Ленени И Машки Панталони Машки Секојдневни Шорцеви

DEN 351.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : И Половината : 64-86см/25.20-33.86 "Колк : 96см/37.80" Должина : 55.5 см/21.85". Големина : М Половината : 68-90см/26,77-35,43 "Колк : 100см/39,37" Должина : 56,5 см/22,24". Големина : Л Половината : 72-94см/28,35-37,01 "Колк : 104см/40,94" Должина : 57,5 см/22,64". Големина : XL Половината : 76-98cm/29.92-38.58 "колк : 108cm/42.52" Должина : 58.5 cm/23.03". Големина : XXL Половината : 80-102cm/31.50-40.16 "Колк : 112cm/44.09" Должина : 59.5 cm/23.43". Големина : ХХХЛ Половината : 84-106см/33.07-41.73 "Колк : 116см/45.67" Должина : 60.5 см/23.82 " Машко Лето И Модерен Цврст Памук И Лен Shorts Description : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!2.Точка : Печатење, Среден Струк,Еластичен Половина3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро. 4.Спорт и секојдневен за носење, Нов Изглед, Ново Ти5.Панталоните се совршени за секојдневно, Спорт итн.Информации за производот : Сезона : Лето : Мажи, Момчешки Стил : Мода, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерподаток : Цврста Декорација : Ништо што добивате : 1 Х панталони. Пакетот вклучува : 1 парчиња панталони. мажи шорцеви атлетски мажи шорцеви товар мажи шорцеви фармерки мажи шорцеви памук мажи шорцеви мода мажи шорцеви обични летни мажи шорцеви обични долги мажи шорцеви обични комплети мажи шорцеви тенок фит мажи шорцеви искинати мажи шорцеви лабава фит мажи шорцеви атлетски 5 инчни мажи шорцеви атлетски шорцеви атлетски 7 инчни мажи шорцеви товар црни мажи шорцеви товар панталони мажи шорцеви товар еластичен половината мажи шорцеви товар еластична тренингот шорцеви мажи атлетски трчање кошарка шорцеви за мажи 7 инчи со џеб за фитнес спортски мажи атлетски шорцеви пот тренингот памук повик удобно дома шорцеви за мажи со патент џебови брзо сушење дише обука.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.