Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хал Леонард Соло Гитара Библиотека: Џејк Рајхбарт Свири Џез Класици: Хал Леонард Соло Гитара Библиотека

Хал Леонард Соло Гитара Библиотека: Џејк Рајхбарт Свири Џез Класици: Хал Леонард Соло Гитара Библиотека

DEN 463.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

(Гитара Соло). Десет стилски перформанси подготвени акорд-мелодија аранжмани во стандардна нотација и таблатура Од Џејк Рајхбарт, еден од најпрометните хонорарни гитаристи во бизнисот. Овој уникатен пакет вклучува и наставно ДВД, во кое тој ја изведува и предава секоја песна, за да ве води низ. Песни : Попладне Во Париз * Летај ме До Месечината (Со други Зборови) * Стапалки * Четири * Се Сеќавам На Тебе * Свети Тома * Толку Убаво (Летна Самба) * Многу Рано * Гледајте што Се Случува * Вчера. Хал Леонард Соло Гитара Библиотека : Џејк Рајхбарт Игра Џез Класици : Хал Леонард Соло Гитара Библиотека (Други).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.