Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лижете Ме: Како Станав Цреша Ванила

Лижете Ме: Како Станав Цреша Ванила

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Мемоарите на цреша ванила не носат од раѓањето на карпата до експлозијата на панкот, со незаборавни заобиколувања низ сексуалната револуција, движењето на женските либи и Театарот на Смешното. Вундеркинд На Авенијата Медисон Во шеесеттите години, Чери најде слава КАКО ДИЏЕЈ ВО клубовите На Менхетен и на француската Ривиера, глумеше Во Свинското Месо На Warи Ворхол во Лондон и се здоби со озлогласеност како групно. Работејќи како претставник За ОДНОСИ со ЈАВНОСТА На Дејвид Боуви (и повремен љубовник), таа одигра голема улога во воведувањето на АМЕРИКАНСКИОТ пазар. Таа беше една од ретките успешни жени во панк; нејзиниот бенд за поддршка беше Полицијата. Но, Од несакана бременост до сиромаштија и јавен потсмев, Лижењето ме води и низ предизвиците На Чери и го открива целиот живот на жената која бестрашно ги живеела своите соништа. Мемоарите на цреша ванила не носат од раѓањето на карпата до експлозијата на панкот, со незаборавни заобиколувања низ сексуалната револуција, движењето на женските либи и Театарот на Смешното. Вундеркинд На Авенијата Медисон Во шеесеттите години, Чери најде слава КАКО ДИЏЕЈ ВО клубовите На Менхетен и на француската Ривиера, глумеше Во Свинското Месо На Warи Ворхол во Лондон и се здоби со озлогласеност како групно. Работејќи како претставник За ОДНОСИ со ЈАВНОСТА На Дејвид Боуви (и повремен љубовник), таа одигра голема улога во воведувањето на АМЕРИКАНСКИОТ пазар. Таа беше една од ретките успешни жени во панк; нејзиниот бенд за поддршка беше Полицијата. Но, Од несакана бременост до сиромаштија и јавен потсмев, Лижењето ме води и низ предизвиците На Чери и го открива целиот живот на жената која бестрашно ги живеела своите соништа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.