Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бомоту Жена Кул Маица Фустан Лабава Половината Одмор Мини Дише Лето Удобно Краток Ракав Сарафан Долг Врв

Бомоту Жена Кул Маица Фустан Лабава Половината Одмор Мини Дише Лето Удобно Краток Ракав Сарафан Долг Врв

DEN 383.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Дами Лето Мини Фустан, Маица Фустан, Sundresspattern Тип : Polka Dots Color : Армија Зелена, Каки, Сива, Виолетова, Црвена, Сина, Жолта, Црна (Опционално)Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 88% Полиестер, 12% должина на спандекс : Мининеклин : В Должина На Вратот : Кратка Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Материјал : Полиестер и спандекс, лесна и удобна ткаенина, не гледајте преку 2. Карактеристики : полка точка, Обичен раб, Пуловер, Краток ракав, Лабаво вклопување, мини фустан за Маица3. Повод : Секојдневна, Летна плажа, Дом, Забава, Запознавање, Свадба, Одмор, Совршена За спарување со вашите сандали, високи потпетици или чизми до глужд, Одлична За Лето, Пролет4. Облека : Препорачано Миење Раце, не бленчи5. Женскиот широк краток фустан со точки е супер мек, уникатен стил создава зачудувачки, ве прави поубави, модни, слатки и елегантни.Содржина на пакетот : 1 x Polka Точки Маица Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил : Секси, V-деколте, Лабава Половина, Краток Ракав, Мини Должина. Материјал-88% Полиестер, 12% Спандекс. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневен Фустан Против Вратот, Лабаво Вклопување, Краток Ракав, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн го прави овој лабав фустан на половината совршен за работа, плажа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.