Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ајомет Џемпер Со Желка Женска Женска Мода Есенска Облека Исечоци Врвови Врат Со Долг Ракав Плетен Зимски Пуловер Џемпер, Сива Боја

Ајомет Џемпер Со Желка Женска Женска Мода Есенска Облека Исечоци Врвови Врат Со Долг Ракав Плетен Зимски Пуловер Џемпер, Сива

DEN 367.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски Гроздобер Шал Јака Кардиган Ребрести Трим Копче Надолу Плетени Џемпер Желка Вратот Женски Сезона : Цела сезона. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : V Вратот. Тип На Шема : Печатени. 1 парчиња Кардиган Изработен е од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење,Многу Мека и Удобна Плетена Ткаенина. Џемпер Јакни во класичен Стил За Fall и Зима, Топли, Меки, Удобни, Може да се Носат Со Маици со Долги Ракави, Одлично Одат со Здолниште Со Молив За Изглед или Со Фармерки и Чизми за Секојдневен Изглед. Погоден за Прилики : Овој Џемпер Е Совршен За Секојдневно Слободно Време, Забави, Работа, Свадби, Денот на Вљубените, Коктел Забави, Празници, Денот на Благодарноста, Ноќни Клубови И Враќање На Училиште Во School и Зима и Пролет. Нега На Облека : Се Препорачува Миење Раце; Машинско Перење Со Торба За Перење; Не Користете Белило; Измијте Ги Темните Бои Одделно. Плетен Кардиган Со Цреша, Цветен, Мила печатење, V-деколте, Долги Ракави, Затворање На Предните Копчиња и Ребрести Облоги. Комплетирајте Го Изгледот Со Вграден Фустан Или Здолниште И Чизми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.