Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
 Зои Фау Лен Текстура Полу Проегирна Прозорец Прачка Џеб Дебели Завеси Драперија Панели, Панели

 Зои Фау Лен Текстура Полу Проегирна Прозорец Прачка Џеб Дебели Завеси Драперија Панели, Панели

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Лесните Полупроѕирни Џебни Панели Со Текстура На Вештачка Постелнина Ќе ги оживеат вашите внатрешни или надворешни простори со чувство на воздухопловност и убавина. Направено од полиестер во еднобојна боја. Донесете елеганција и класа во секоја просторија со ова полу-проегирни завеси за филтрирање на светлината. Нашите луксузни џебни панели со чиста прачка му даваат на вашиот дом нов елегантен изглед. Овозможува природна светлина да тече низ просторијата. Достапно во должина од 63 инчи, долга 72 инчи, долга 84 инчи, долга 96 инчи и долга 108 инчи. За целосен изглед користете два (2) панели за покривање на прозорецот со стандардна големина. Оваа слика покажува две (2) чиста прачка џеб панели и овој пакет содржи две (2) Чиста Прачка Џеб Панели. Секој пакет содржи два (2) панели. Секој панел има димензии 54 W x 63 L. Машинско Перење Ладно, Сушење Суво Ниско. Вкупно покривање На Прозорецот од 108 W x 63 L.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.