Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ретро Гроздобер Најдобар Чичко Некогаш Тупаница-судрат Маица

Ретро Гроздобер Најдобар Чичко Некогаш Тупаница-судрат Маица

DEN 191.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Бренд : ДРВО НА ЖЕЛБИ. Соодветно место : Идеално За секоја активност; совршено за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Функција : . Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година. Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Ако сакате да ја изразувате својата уникатност, Оваа најдобра маичка Со Тупаница Некогаш е за вас. Со гроздобер, ретро-тематски дизајн инспириран од иконските моди од 60-тите и 70-тите години, оваа маичка сигурно ќе ве натера да изгледате стилски во наредните децении.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.