Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Инктастична Хронична Болка Носам Виолетова За Мојата Младинска Маица

Инктастична Хронична Болка Носам Виолетова За Мојата Младинска Маица

DEN 271.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Хронична Болка Носам Виолетова За Мојата Младинска Маица. Инктастична Хронична Болка Носам Виолетова Боја За Мојата Маица Со Кратки Ракави Унисекс Ретро Хедер Блек С. Хронична Болка Носам Виолетова За Мојата Младинска Маица Со Гункул. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. свест чичко геј лента мета деца деца дете дванаесет облека облека тинејџерски.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.