Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Празнични Стапчиња-Основни Материјали -

Празнични Стапчиња-Основни Материјали -

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Изработката е одличен начин да уживате во сезоната на празници. Ако барате идеи За Божиќни занаети што ќе ги завршите со вашите деца или студенти, размислете за овој сет На Празнични Стапчиња лепак за сјај. Комплетот вклучува 8 живописни бои, вклучувајќи Златна Зелена Холи Мраз Божиќна Црвена Сребрена Матирана Чипка и Брусница. Секое шише празнични Стапчиња сјај лепак содржи .5 унци лесен за употреба лепак. Врвот тече полека без лепење и е совршен за украсување картички пакети за подароци и украси. Создадете Божиќни подароци и забавни занаети заедно оваа празнична сезона користејќи лепак За сјај Со Стапчиња. Не-решавање и лесен врв на проток. Безбеден и нетоксичен. (8 парчиња по единица) Одговара НА АСТМ Д-4236. Изработката е одличен начин да уживате во сезоната на празници. Ако барате идеи За Божиќни занаети што ќе ги завршите со вашите деца или студенти, размислете за овој сет На Празнични Стапчиња лепак за сјај. Комплетот вклучува 8 живописни бои, вклучувајќи Златна Зелена Холи Мраз Божиќна Црвена Сребрена Матирана Чипка и Брусница.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.