Икона Тандем Оска Браник Здолниште ФС За Срце-Поларно Бело

Икона Тандем Оска Браник Здолниште ФС За Срце-Поларно Бело

DEN 575.20
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Тандемската Оска Фендер Здолниште FS763 одговара на различни модели на приколки Во Срцето, вклучувајќи : Bighorn, Голема Земја, Циклон, Хартленд, Обележје, Брич, Санденс, Тркач на Патеки и Портал. Секое здолниште со браник има издржлива пластична конструкција СО СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со висок удар со текстура. Димензиите се 69-1/8 " х 16". За повеќе длабински мерења, посетете ја веб-страницата на производителот за формулари за мерење. Одговара на различни модели на приколки Во Срцето, вклучувајќи : Бигорн, Голема Земја, Циклон, Срце, Обележје, Брич, Санденс, Тркач на Патеки и Портал. Се одликува со издржлива пластична конструкција СО СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со висок удар со текстура. Боја На Браник : Поларно Бело. Димензии : 69-1/8 "х 16". За повеќе длабински мерења, посетете ја веб-страницата на производителот за формулари за мерење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.